
М'який інтерактивний песик (запис голосу, відкриває очі, виляє хвостом, реагує на дотик, гавкає, мелодії, в коробці) 8 B-23
1 274 ₴
918 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: 8 B-23
Мила інтерактивна тваринка стане чудовим другом для дитини та подарує багато приємних емоцій. Іграшка реагує на дотики, відтворює звуки та поводиться ще цікавіше під час гри. М’яке хутро робить її особливо приємною на дотик, тому малюку захочеться обіймати улюбленця знову і знову. Компактний розмір дозволяє легко брати тваринку із собою на прогулянку чи в подорож. Така іграшка сприяє розвитку уяви, емоційного сприйняття та турботливості.
Особливості:
- розміри: 22х16х15 см
- працює від 3 батарейок типу “АА” (не включені);
- рухає очима та хвостиком;
- реагує на дотик до спини гавканням;
- якщо іграшку перевернути на спинку, вона “засне” - закриє очі;
- реагує на коротке натискання на праве вушко відтворенням мелодій;
- довге натискання на вушко вмикає режим запису голосу й відтворення “почутого” смішним голосом;
- виконано з м’якого текстилю;
- відсік для батарейок знаходиться на животику іграшки.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 22 см |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Відтворення звуків/фраз людей, Рухома |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 16 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 220 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 280 мм |
- Ціна: 918 ₴

