
-27%
М'яка інтерактивна іграшка Зайченя (звук серцебиття, рюкзак-переноска, пляшечка, фен, щітка, в коробці) 933-143 E
1 401 ₴
1 023 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: 933-143 E
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепер улюблений хвостик завжди з тобою! Іграшковий набір з м’якою іграшкою дозволить дівчинці брати улюбленця на прогулянку та у подорож. Зручний рюкзак-переноска вміщає не тільки іграшку, а й додаткові аксесуари, які можуть знадобитись у будь-який момент. Зайченя може приймати різні положення та має додатковий звуковий ефект: під час руху чутно звуки його серцебиття.
Особливості:
- зайченя зі звуковим ефектом;
- текстильний рюкзак-переноска;
- додаткові аксесуари - пляшечка, фен, щітка;
- виконаний з приємного на дотик текстилю;
- має якісну фурнітуру;
- зайченя може міняти положення тіла;
- висота іграшки - 16 см;
- звуковий ефект працює від батарейок, які входять до комплекту.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 21 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Ширина | 20 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 285 мм |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 208 мм |
- Ціна: 1 023 ₴

