
-29%
М'яка інтерактивна іграшка Песик Animal Little Pal (звуки, підсвічування, мелодії, запис та відтворення голосу, в коробці) KC 24
475 ₴
337 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: KC 24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця мила іграшка стане ніжним другом для малюка з перших місяців життя. Іграшка відтворює веселі мелодії та має м’яке підсвічування, створюючи атмосферу комфорту. Приємний на дотик плюшевий матеріал і зручний розмір дозволяють дитині легко тримати слоника в ручках. Кумедний дизайн із виразними оченятами одразу привертає увагу та викликає усмішку. Чудовий варіант для затишних обіймів, спокійних ігор і солодких снів.
Особливості:
- розміри: 16х8х17 см;
- іграшка працює від 2 батарейок типу “ААА” (не включені);
- підсвічування;
- мелодії та кумедні звуки;
- запис і відтворення голосу;
- реагує на струшування сміхом;
- гучність звуку регулюється;
- верхню частина іграшки виконано з м’якого текстилю.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Висота | 17 см |
| Довжина | 16 см |
| Матеріал | Комбінований |
| Особливості | Відтворення звуків/фраз людей, Звукові ефекти, Мелодії, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 8 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 275 мм |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
- Ціна: 337 ₴

