
-10%
Стільчик для годування Graco SnackEase (складаний, підставка, регулюється нахил спинки) Білий
3 322,22 ₴
2 990 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: GH1127BANTL000
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стільчик для годування від американського бренду Graco® SnackEase™ – справжня знахідка та помічник для батьків, які цінують свій час та простір.
Серед його головних "фішек" – миттєве складання однією рукою та великий кошик для зберігання, що перетворює стільчик на зручний органайзер для іграшок чи інших речей. Підходить для дітей від 6 місяців до 3 років (вагою до 15 кг).
Особливості стільчика Graco® SnackEase™
- Миттєве складання однією рукою. Стільчик складається та прибирається за лічені секунди без зайвих зусиль.
- Важить лише 6,3 кг, що дозволяє легко переміщати його по дому.
- 3 положення нахилу спинки гарантують комфорт на кожному етапі зростання і розвитку малюка.
- Знімна таця з підстаканником.
- Спеціальні накладки на ніжках забезпечують стійкість стільчика та запобігають його ковзанню по підлозі.
- Підставка для ніг забезпечує стабільну підтримку та правильну посадку.
- 3-точковий або 5-точковий ремінь безпеки гарантує комфортне та надійне розміщення.
- Ніжнесенький текстиль на сидінні – простий у догляді і легко переться в пральній машині.
- Місткий кошик, щоб швидко прибрати іграшки, серветки чи слинявчик після годування.
Легко очищувати та компактно зберігати
- Легке очищення: чохол сидіння, який можна прати. У результаті менше часу на прибирання і більше – на ігри з малюком чи масочку для себе.
- Легкознімну тацю з підстаканником можна мити в посудомийній машині.
- Миттєво та компактно складається і не займає багато місця. Спеціальне місце для фіксації стільниці на задніх ніжках.
- Не потребує додаткової підтримки у складеному вигляді.

Рекомендований вік: від 6 місяців до 3 років (вагою 15 кг)
Вага стільчика: 6,3 кг
Розміри у розкладеному вигляді: 89х61,2х103 см
Розміри у складеному вигляді: 46х61,2х91,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graco |
| Країна виробник | США |
| Вид аксесуара | Ремені безпеки, Вкладиш, Піднос |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Матеріал виготовлення каркаса | метал, пластик |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Опори стільчика | ніжки |
| Підніжка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Стільчик-трансформер |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Вага стільчика | 6.3 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 1030 мм |
| Глибина | 612 мм |
| Ширина | 890 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання положення столика | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Регульована підніжка | Так |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Поглиблення для посуду у стільниці | Так |
- Ціна: 2 990 ₴





