
-10%
Стільчик для годування Graco MiniLite (складаний, підставка) Білий
3 988,89 ₴
3 590 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: GH2502AAFRT000
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стільчик для годування від американського бренду Graco® MiniLite™ – справжня знахідка та помічник для батьків, які цінують простоту та зручність.
Його головні "фішки" – унікальна система миттєвого складання, суперкомпактність та ультралегка вага. Підходить для дітей від 6 місяців до 3 років (вагою до 15 кг).
Особливості стільчика Graco® MiniLite™
- Миттєве складання однією рукою. Стільчик складається та прибирається за лічені секунди без зайвих зусиль.
- Важить лише 4,7 кг, що дозволяє легко переміщати його по дому.
- Суперкомпактний. У складеному стані усього – 58,3х13х66,1 см.
- Знімна таця з 4 положеннями легко регулюється відповідно до зросту дитини для додаткового комфорту.
- Спеціальні накладки на ніжках забезпечують стійкість стільчика та запобігають його ковзанню по підлозі.
- Підставка для ніг забезпечує стабільну підтримку та правильну посадку.
- 3-точковий та 5-точковий ремінь безпеки гарантує комфортне та надійне розміщення.

Легко очищувати та компактно зберігати
- Стільчик легко підтримувати в чистоті, достатньо просто протерти його вологою серветкою.
- Компактно складається разом зі стільницею та не займає багато місця.
- Не потребує додаткової підтримки у складеному вигляді.

Рекомендований вік: від 6 місяців до 3 років (вагою 15 кг)
Вага стільчика: 4,7 кг
Розміри у розкладеному вигляді: 73,4х58,3х98,3 см
Розміри у складеному вигляді: 58,3х13х66,1 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graco |
| Країна виробник | США |
| Вид аксесуара | Ремені безпеки, Вкладиш, Піднос |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Матеріал виготовлення каркаса | метал, пластик, натуральне дерево |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Опори стільчика | ніжки |
| Підніжка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Стільчик-трансформер |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Вага стільчика | 4.7 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 983 мм |
| Глибина | 583 мм |
| Ширина | 734 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання положення столика | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Регульована підніжка | Так |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Поглиблення для посуду у стільниці | Так |
- Ціна: 3 590 ₴



