
Стільчик для годування Graco Presti 3в1 (регулювання висоти, підставка, складані ніжки, до 6 років) Рожевий
4 433,33 ₴
3 990 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: 3AJ999DSTEU
Стілець для годування Graco 3 в 1 Presti, подарує комфорт та зручність для вашого малюка від 6 місяців до 6 років. Виготовлений з якісного дерева, він легко трансформується з високого стільчика у табурет або дитячий стілець для дітей до 27 кг. Регулювання висоти у трьох позиціях дозволяє адаптуватись до росту дитини.
Його ультралегка конструкція вагою всього 4,7 кг дозволяє легко переміщати його по дому, а компактність забезпечує зручне зберігання. Знімна стільниця з підстаканником регулюється у двох положеннях, а підставка для ніг забезпечує стійкість. Простота догляду: знімний чохол можна прати в пральній машині, а стільницю — в посудомийці.
Три модифікації стільчика Graco® Presti™:
- Високий та сучасний стільчик для годування на рівні батьківського столу – зі стільницею та ременями безпеки.
- За потреби – низький стільчик для розваг, відпочинку та перекусів. Просто від'єднайте нижню частину ніжок і створіть затишний простір для дитини.
- Стійкий дитячий стілець з підставкою для ніг для старших дітей.
Особливості стільчика Graco® Presti™
- Миттєве складання однією рукою. Стільчик складається та прибирається за лічені секунди без зайвих зусиль.
- Важить лише 4,7 кг, що дозволяє легко переміщати його по дому.
- Суперкомпактний. У складеному стані – 31,5х51,5х101 см.
- Знімна стільниця зі зручним вбудованим підстаканником та 2 положеннями легко регулюється відповідно до зросту дитини для додаткового комфорту.
- Підставка для ніг регулюється у 2 положеннях та забезпечує стабільну підтримку та правильну посадку.
- Спеціальні накладки на ніжках забезпечують стійкість стільчика та запобігають його ковзанню по підлозі.
- Ніжнесенький текстиль на сидінні – простий у догляді і легко переться в пральній машині.
- 3-точковий ремінь безпеки гарантує комфортне та надійне розміщення.

Легко очищувати та компактно зберігати
- Легке очищення: знімний чохол сидіння, який можна прати. У результаті менше часу на прибирання і більше – на ігри з малюком чи масочку для себе.
- Верхню вставку стільниці з підстаканником можна мити в посудомийній машині.
- Компактно складається разом зі стільницею та не займає багато місця.
- Не потребує додаткової підтримки у складеному вигляді.

Рекомендований вік: від 6 місяців до 6 років (вагою 27 кг)
Вага стільчика: 4,7 кг
Розміри у розкладеному вигляді: 69х51,5х87 см
Розміри у складеному вигляді: 69х51,5х87 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graco |
| Країна виробник | США |
| Вид аксесуара | Ремені безпеки, Піднос |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Матеріал виготовлення каркаса | метал, пластик, натуральне дерево |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Опори стільчика | ніжки |
| Підніжка | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Стільчик-трансформер |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 3 |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Вага стільчика | 4.7 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 870 мм |
| Глибина | 515 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання положення столика | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 27 кг |
| Регульована підніжка | Так |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Трансформація стільчика в стіл і стілець | Так |
| Поглиблення для посуду у стільниці | Так |
- Ціна: 3 990 ₴





