
-10%
Автокрісло бустер Graco Max група 2-3 (від 15 до 36 кг) Чорне
1 211,11 ₴
1 090 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: 8CT750BLCEU
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактне та ультралегке автокрісло-бустер Basic від американського бренду Graco® для безпечних і комфортних поїздок дітей старшого віку від 7 до 12 років (зростом від 135 до 150 см).
Автокрісло-бустер Graco® Basic відповідає найсучаснішому європейському стандарту безпеки ECE R129/03 (i-Size)*.
Особливості автокрісла-бустера Graco® Basic

- Ультралегка вага 1,4 кг – легко переносити, а за потреби зручно зберігати в багажнику автомобіля.
- Дитина пристібається штатним ременем безпеки автомобіля.
- Два висувні підстаканники для напоїв або дрібних речей, які завжди під рукою.
- Екстраніжний дихаючий текстиль преміум-класу, який можна прати.
Рекомендовано для дітей: від 7 до 12 років (зростом від 135 до 150 см)
Розташування в автомобілі: у напрямку руху
Вага: 1,4 кг
Розміри: 42,5х36,8х21,1 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graco |
| Країна виробник | США |
| Бустер | Так |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Наявність підлокітників | Так |
| Підстаканники | Є |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Висота | 21.1 см |
| Довжина | 42.5 см |
| Ширина | 36.8 см |
- Ціна: 1 090 ₴





