
Автокрісло Graco Energi i-Size група 1/2/3 (від 15 місяців до 12 років, ISOFIX) Сіро-чорне
7 766,67 ₴
6 990 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: GC2219BAMET000
Автокрісло Graco Energi i-Size, чорне, забезпечує безпеку і комфорт вашим дітям під час подорожей. Призначене для вікової групи 1/2/3 (від 9 до 36 кг), ця модель супроводжуватиме вашу дитину з 15 місяців до 12 років, беручи до уваги зріст до 150 см.
Завдяки ISOFIX і якірному ременю Top Tether, гарантована надійна фіксація. Використання 5-точкових ременів до 105 см росту забезпечує безпеку малюка, а перехід на стандартний автомобільний ремінь робить крісло зручним для старших дітей. Система Safety Surround забезпечує посилений захист у разі бокового удару.
Особливості автокрісла Graco® Energi i-Size
- Підголівник із 15 позиціями для правильної підтримки голови та шиї.
- Преміальне сидіння з Memory Foam (піною з ефектом пам'яті) та м'які підлокітники для зручності дитини.
- Висота 5-точкових ременів безпеки і підголівника легко регулюється одночасно у міру зростання дитини.
- Вбудована вентиляція допомагає підтримувати комфортний мікроклімат у зоні сидіння.
- Вбудований відсік для зберігання внутрішніх ременів, коли дитина переходить на використання штатного ременя автомобіля.
- Напрямні для штатного ременя безпеки допомагають правильно розташувати ремінь для надійної та безпечної фіксації дитини.
- Екстраніжний дихаючий текстиль преміум-класу, який можна прати.
- У комплекті накладки на ремені та паховий ремінець для додаткового комфорту дитини.

Безпека автокрісла Graco® Energi i-Size
- Надійне кріплення в автомобілі за допомогою роз'ємів ISOFIX та якірного ременя Top Tether: при використанні 5-точкових ременів задіяні обидва кріплення, а при фіксації дитини штатним ременем автомобіля він стає основним, при цьому ISOFIX та Top Tether можна залишити для додаткової стійкості та спокою.
- Два режими фіксації дитини: 5‑точковими ременями від 15 місяців до 4 років (зростом від 76 до 105 см) та штатним ременем автомобіля від 3,5 до 12 років (від 100 до 150 см).
- Система захисту від бокового удару Safety Surround™ Side Impact Protection "обіймає" дитину та забезпечує посилений захист голови та тулуба у разі бокових ударів.
- Кольорові індикатори підтверджують правильність встановлення ISOFIX та top tether.
Рекомендовано для дітей: від 15 місяців до 12 років (зростом від 76 до 150 см)
Розташування в автомобілі: у напрямку руху
Фіксація в автомобілі: система ISOFIX та якірний ремінь Top Tether
Вага: 7,2 кг
Розміри: 44,9х44,7х59-83,2 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graco |
| Країна виробник | США |
| Вікова група | Від 1 до 12 років |
| Підголовник | Регульований |
| Система кріплення | Isofix |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.2 кг |
| Висота | 83.2 см |
| Довжина | 44.9 см |
| Ширина | 44.7 см |
- Ціна: 6 990 ₴







