
Автокрісло Graco Slimfit i-Size група 0+/1/2/3 (від народження до 12 років) Сіро-коричневе
11 100 ₴
9 990 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: GC2117ABIRO000
Автокрісло SlimFit i-Size від американського бренду Graco® – універсальна модель, що забезпечує комфорт і безпеку малюка на кожному етапі розвитку від народження до 12 років (зростом до 145 см).
Функціональна конструкція дозволяє спочатку використовувати автокрісло з внутрішніми 5-точковими ременями безпеки, а коли дитина підросте – зі штатним ременем безпеки автомобіля. Завдяки продуманій системі регулювань, ергономічній формі сидіння та ніжному преміальному текстилю Graco® SlimFit легко адаптується до потреб дитини та забезпечує комфортні поїздки протягом багатьох років.
Особливості автокрісла Graco® Slimfit i-Size
- Екстраніжний позиціонер для новонароджених забезпечує ергономічне положення найменших пасажирів.
- 6 положень нахилу спинки: 2 у положенні "проти напрямку руху" та 4 – "у напрямку руху", щоб легко підібрати найзручніше для відпочинку малюка та адаптувати автокрісло до тривалості поїздки.
- Висота підголівника та 5-точкових ременів безпеки легко регулюється одночасно у міру зростання дитини. Разом із підняттям підголівника бічні крила сидіння автоматично розширюються, забезпечуючи більше простору, комфорту та захисту.
- Вбудований відсік для зберігання внутрішніх ременів, коли дитина переходить на використання штатного ременя автомобіля.
- Чохли можна знімати та прати в пральній машинці.
- У комплекті накладки на ремені та паховий ремінець для додаткового комфорту дитини.

Безпека автокрісла Graco® Slimfit i-Size
- Встановлення за допомогою штатного 3-точкового ременя безпеки автомобіля, що забезпечує універсальну сумісність із більшістю автомобілів (без ISOFIX).
- Дитина може подорожувати в найбезпечнішому положенні "обличчям проти напрямку руху" від народження до 4 років. Від 3,5 до 12 років (від 100 до 145 см) автокрісло використовується у режимі з фіксацією штатним ременем безпеки автомобіля у положенні "обличчям у напрямку руху".
- Знімний модуль бокового захисту можна встановити з будь-якого боку автокрісла для додаткового захисту дитини у разі бокового удару.
- У незалежних тестах ADAC (10/2023) автокрісло Graco SlimFit R129 отримало 3,1 бала та загальну оцінку "Задовільно". Модель продемонструвала хороші показники безпеки (2,4) під час фронтальних і бокових ударів, а також відмінний результат за вмістом шкідливих речовин (1,0).
Рекомендовано для дітей: від народження до 12 років (зріст від 40 см до 145 см)
Розташування в автомобілі: проти/у напрямку руху
Фіксація в автомобілі: за допомогою штатного 3-точкового ременя безпеки автомобіля
Вага: 8,7 кг
Розміри: 86х56х54 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graco |
| Країна виробник | США |
| Вікова група | Від народження до 12 років |
| Підголовник | Регульований |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.7 кг |
| Висота | 86 см |
| Довжина | 56 см |
| Ширина | 54 см |
- Ціна: 9 990 ₴








