
Автокрісло Graco Turn2Me DLX i-Size група 0+/1 (від народження до 4 років, ISOFIX, поворот 360°, опорна ніжка) Чорне
13 322,22 ₴
11 990 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: GC2302AAMDN000
Автокрісло Graco Turn2Me DLX i-Size – це ідеальний вибір для сучасних батьків, які цінують безпеку та комфорт своїх малюків. Розроблене для дітей від народження до 4 років (зріст 40-105 см), це автокрісло поєднує в собі передові технології і стильний дизайн.
Унікальна система обертання на 360° дозволяє легко посадити або дістати дитину, не докладаючи зайвих зусиль. Ергономічний дизайн з регульованим нахилом спинки та преміальним текстилем забезпечують зручність під час будь-яких поїздок.
Особливості автокрісла Graco® Turn2Me™ DLX i-Size
- Екстраніжний позиціонер для новонароджених забезпечує ергономічне положення найменших пасажирів.
- 10 положень нахилу спинки: 5 у положенні "проти напрямку руху" та 5 – "у напрямку руху", щоб легко підібрати найзручніше для відпочинку малюка та адаптувати автокрісло до тривалості поїздки.
- Кнопки активації обертання з обох боків дозволяють легко повертати автокрісло до дверей автомобіля.
- Підголівник із 6 позиціями для правильної підтримки голови та шиї.
- Висота 5-точкових ременів безпеки і підголівника легко регулюється одночасно у міру зростання дитини.
- Вентиляційні отвори у корпусі покращують циркуляцію повітря та допомагають підтримувати комфортний мікроклімат у зоні сидіння.
- Екстраніжний дихаючий текстиль преміум-класу, який можна прати.
- У комплекті накладки на ремені та паховий ремінець для додаткового комфорту дитини.

Безпека та краш-тести автокрісла Graco® Turn2Me™ DLX i-Size
- Надійне встановлення за допомогою системи ISOFIX та інтегрованої опорної ніжки з 12 положеннями, що забезпечує стабільну фіксацію автокрісла в автомобілі та допомагає поглинати енергію удару у разі зіткнення.
- Дитина може подорожувати в найбезпечнішому положенні "обличчям проти напрямку руху" від народження до 4 років, а з 15-місячного віку, за бажанням, – "обличчям у напрямку руху".
- Інтегрована дуга Anti-Rebound поглинає енергію удару у разі фронтального зіткнення.
- Знімний модуль бокового захисту TrueShield™ можна встановити з будь-якого боку автокрісла для додаткового захисту дитини у разі бокового удару.
- Система захисту від бокового удару Safety Surround™ Side Impact Protection "обіймає" дитину та забезпечує посилений захист голови та тулуба у разі бокових ударів.
- Дворівнева система активації положення "обличчям у напрямку руху" запобігає випадковому або занадто ранньому переходу з режиму "проти напрямку руху".
- Кольорові індикатори підтверджують правильність встановлення ISOFIX та опорної ніжки.
Рекомендовано для дітей: від народження до 4 років (зріст від 40 см до 105 см)
Розташування в автомобілі: проти/у напрямку руху
Фіксація в автомобілі: система ISOFIX та опорна ніжка
Вага: 13,4 кг
Розміри: 73,3х51,7х48,7-65,4 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graco |
| Країна виробник | США |
| Вікова група | Від народження до 4 років |
| Поворотний механізм | Так |
| Підголовник | Регульований |
| Система кріплення | Isofix |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.4 кг |
| Висота | 65.4 см |
| Довжина | 73.3 см |
| Ширина | 51.7 см |
- Ціна: 11 990 ₴








