
Автокрісло Graco SnugLite 2 i-Size група 0+ (від народження до 15 місяців) Чорне
5 544,44 ₴
4 990 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: GC1817CCMDN000
Автокрісло Graco Snuglite 2 i-Size – це ідеальне рішення для безпечного та комфортного перевезення вашої дитини від народження до приблизно 15 місяців (вигід зростом від 40 до 75 см і вагою до 13 кг). Ультралегка конструкція, вага якої всього 3.3 кг, робить його використання неймовірно зручним під час щоденних виїздів.
Ця модель відповідає європейським вимогам безпеки ECE R129/03 (i-Size) і має унікальні функції, які помітно підвищують рівень захисту вашої дитини. Установлення проти руху на задньому сидінні автомобіля є найбезпечнішим положенням. Автокрісло може бути закріплене штатним ременем безпеки, що робить його сумісним із більшістю автомобілів.
Особливості автокрісла Graco® SnugLite 2™ i-Size
- Ультралегке – усього 3,3 кг.
- Автокрісло легко переносити за допомогою регульованої ручки.
- Анатомічний позиціонер з ефектом пам’яті забезпечує зручність та комфорт для новонароджених (використовується зростом до 60 см).
- Інтуїтивно зрозуміле використання – допомагає швидко розібратися, як правильно встановити автокрісло.
- Великий регульований знімний козирок із захистом від ультрафіолету UPF 50+ створює затишний простір для відпочинку.
- Екстраніжний дихаючий текстиль преміумкласу, який можна прати в пральній машині при 30°С (на делікатному режимі).

Безпека автокрісла Graco® SnugLite 2™ i-Size
- Автокрісло повинно встановлюватися в найбезпечнішому положенні "обличчям проти напрямку руху".
- Для більшої безпеки автокрісло рекомендується встановлювати на задньому сидінні автомобіля.
- Завдяки можливості встановлення за допомогою штатного ременя автокрісло підходить для будь-якого автомобіля.
- Встановлюється на базі SnugLite i-Size та SnugTurn i-Size (купуються окремо) або за допомогою штатного ременя безпеки.
- Оснащене системою Safety Surround™ Side Impact Protection – забезпечує посилений захист голови та тіла дитини від бокового удару.
- 3-точкові ремені безпеки з м'якими накладками.
Рекомендовано для дітей: від народження до 15 місяців (зріст від 40 см до 75 см)
Розташування в автомобілі: проти/у напрямку руху
Фіксація в автомобілі: штатний ремінь безпеки
Вага: 3,3 кг
Розміри: 64,8х49,9х56,9 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graco |
| Країна виробник | США |
| Вікова група | Від народження до 15-ти місяців |
| Групи автокрісел | 0+ (від 0 до 13 кг) |
| Наявність підлокітників | Так |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Висота | 56.9 см |
| Довжина | 64.8 см |
| Ширина | 49.9 см |
- Ціна: 4 990 ₴






