
Автокрісло Graco Affix i-Size група 2-3 (від 15 до 36 кг) Чорне
5 100 ₴
4 590 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: 8CV999MDNEU
Автокрісло Graco Affix i-Size – це поєднання інновацій та безпеки для ваших дітей, яке стане незамінним супутником у поїздках. Призначене для дітей віком від 3.5 до 12 років із зростом 100-150 см, це автокрісло від американського бренду характеризується винятковою якістю та комфортом.
Система кріплення ISOFIX гарантує надійну установку в автомобілі, а система Safety Surround Side Impact Protection забезпечує посилений захист голови та тулуба під час можливих бічних ударів. Інноваційні кольорові індикатори допомагають правильно встановити крісло, надаючи додаткову впевненість батькам у безпеці їхньої дитини.
Особливості автокрісла Graco® Affix i-Size
- Ультралегке – усього 4,2 кг.
- Підголівник із 10 позиціями для правильної підтримки голови та шиї.
- Два висувні підстаканники для напоїв або дрібних речей, які завжди під рукою.
- Екстраніжний дихаючий текстиль преміум-класу, який можна прати.
- Вбудована вентиляція допомагає підтримувати комфортний мікроклімат у зоні сидіння.

Безпека автокрісла Graco® Affix i-Size
- Надійне кріплення в автомобілі за допомогою роз'ємів ISOFIX.
- Дитина пристібається штатним ременем безпеки автомобіля.
- Система захисту від бокового удару Safety Surround™ Side Impact Protection "обіймає" дитину та забезпечує посилений захист голови та тулуба у разі бокових ударів.
- Кольорові індикатори підтверджують правильність встановлення ISOFIX.
Рекомендовано для дітей: від 3,5 до 12 років (зростом від 100 до 150 см)
Розташування в автомобілі: у напрямку руху
Фіксація в автомобілі: система ISOFIX
Вага: 4,2 кг
Розміри: 39,5х46,3х64,5-85,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graco |
| Вікова група | Від 4 до 12 років |
| Групи автокрісел | II (від 15 до 25 кг) |
| Наявність підлокітників | Так |
| Підголовник | Регульований |
| Підстаканники | Є |
| Система кріплення | Isofix |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Висота | 64.5 см |
| Довжина | 46.3 см |
| Ширина | 39.5 см |
- Ціна: 4 590 ₴








