
Автокрісло Junior Maxi i-Size група 2-3 (від 15 до 36 кг) Чорне
2 877,78 ₴
2 590 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: 8CT899MDNEU
Автокрісло Graco Junior Maxi i-Size – це безпечний та комфортний вибір для подорожей з вашою дитиною. Створене для дітей вікової групи 2/3 (15-36 кг) з ростом від 100 до 150 см, воно забезпечує надійний захист і комфорт від 3.5 до 12 років.
Ця модель славиться своєю ультралегкістю — вага всього 3.4 кг, що робить його надзвичайно зручним у перенесенні та перестановці між автомобілями, що ідеально підходить для активних сімей. Встановлюється обличчям по ходу руху, кріпиться штатним 3-точковим ременем безпеки, що гарантує надійність фіксації. Завдяки наявності напрямних, ремінь безпеки завжди залишається у правильному положенні.
Особливості автокрісла Graco® Junior Maxi™ i-Size
- Ультралегке – усього 3,4 кг, що значно полегшує перенесення між автомобілями.
- 10 положень нахилу підголівник регулюється однією рукою і забезпечує належну підтримку голови та шиї, гарантуючи максимальний комфорт під час подорожей.
- 2 вбудовані висувні підсклянники дозволяють дитині тримати напої, закуски або іграшки під рукою.
- М'які преміальні тканини для комфорту під час кожної поїздки.
- Знімний чохол можна прати в пральній машині при 30°С (на делікатному режимі).

Безпека автокрісла Graco® Junior Maxi™ i-Size
- Автокрісло встановлюється "обличчям у напрямку руху" та кріпиться штатним триточковим ременем безпеки.
- Для більшої безпеки автокрісло рекомендується встановлювати на задньому сидінні автомобіля.
- Напрямні для ременя допомагають правильно пропустити ремінь безпеки, щоб дитина була надійно зафіксована.
- Оснащене системою Safety Surround™ Side Impact Protection – забезпечує посилений захист голови та тіла дитини від бокового удару.
Рекомендовано для дітей: від 3,5 до 12 років (зріст від 100 см до 150 см)
Розташування в автомобілі: проти/у напрямку руху
Фіксація в автомобілі: штатний ремінь безпеки
Вага: 3,4 кг
Розміри: 39х45,6х60,5-81,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graco |
| Вікова група | Від 4 до 12 років |
| Групи автокрісел | II (від 15 до 25 кг) |
| Наявність підлокітників | Так |
| Підголовник | Регульований |
| Підстаканники | Є |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Висота | 60.5 см |
| Довжина | 45.6 см |
| Ширина | 39 см |
- Ціна: 2 590 ₴






