
Дерев'яна розвиваюча іграшка (стукалка, магнітна риболовля, ксилофон, рухомі шестерні, в коробці) C 76458
727 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 76458
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей ігровий центр — справжня знахідка для активної малечі! Малюк може стукати молоточками, ловити рибок і навіть грати на ксилофоні. Кожна сторона пропонує нову гру, тому інтерес не зникає. Яскраві елементи спонукають взаємодіяти та досліджувати. Чудовий варіант для веселого розвитку.</p>
Особливості:
- розміри іграшки: 18,5х11,5х13 см;
- приємні кольори;
- стукалка;
- 2 молоточки;
- магнітна риболовля (рибки та черв'ячки);
- магнітна вудочка в комплекті;
- ксилофон (5 клавіш);
- рухомі шестерні;
- для дітей від 18 місяців;
- розвиває дрібну моторику, логічне мислення та посидючість;
- виконано з якісної деревини.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 155 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 125 мм |
- Ціна: 727 ₴


