
Дерев'яна розвиваюча каталка (сортер, фігурки морських мешканців, риболовля, 6 магнітних рибок, магнітна вудочка) C 76951
771 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 76951
Яскрава дерев’яна каталочка у морському стилі відкриває малюку цілий світ захопливих ігор! Вона поєднує одразу кілька активностей, які не дають занудьгувати: можна ловити рибок, сортувати фігурки та взаємодіяти з фігурками. Гра стає різноманітною та цікавою, а кожна деталь залучає дитину до дослідження. Малюк може катати каталочку за собою або гратися на місці. Така бізі-іграшка чудово поєднує розвагу та розвиток.
Особливості:
- яскрава дерев’яна дитяча каталочка виконана у морській тематиці;
- розмір: 21.3х13х9 см;
- сортер;
- дерев’яні фігурки для сортування у вигляді морських мешканців;
- магнітна риболовля;
- 6 магнітних рибок з цифрами;
- магнітна вудочка;
- кришка з отворами для рибок та для фігурок;
- вивчення кольорів, цифр та морських тваринок;
- яскравий різноколірний дизайн;
- виконано з дерева;
- безпечна для малечі;
- сприяє розвитку дрібної моторики, координації рухів та логічного мислення.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 213 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 170 мм |
| Довжина упаковки | 223 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 95 мм |
- Ціна: 771 ₴


