
Дерев'яний бізікуб дитячий (шестерні, ксилофон, пальчиковий лабіринт, рахівничка, геометричний сортер, в коробці) C 76953
919 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 76953
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тут стільки всього цікавого, що хочеться спробувати все одразу! Малюк може крутити шестерні, грати на ксилофоні, рахувати намистинки та пересувати елементи лабіринту. Кожна сторона куба відкриває нову гру. Такий куб точно не залишиться без уваги!
Особливості:
- розміри іграшки (з пальчиковим лабіринтом): 16,5х16х25 см;
- яскраві кольори;
- рухомі шестерні;
- ксилофон (5 клавіш);
- пальчиковий лабіринт;
- рахівничка;
- геометричний сортер;
- для дітей від 3-х років;
- розвиває дрібну моторику, логічне мислення та посидючість;
- виконано з якісної деревини.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Бізіборд |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Довжина упаковки | 165 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 180 мм |
- Ціна: 919 ₴

