
Дерев'яна розвиваюча каталка (ксилофон, годинник, лабіринт, пальчикова гра, магнітна риболовля, грядка) C 76952
1 138 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 76952
Яскрава дерев’яна каталочка поєднує одразу кілька цікавих активностей для захопливої гри! Малюк може катати її за собою та досліджувати різні елементи з усіх боків. Іграшка має ксилофон, пальчиковий лабіринт та інші рухомі деталі. Веселий дизайн із тваринками привертає увагу та робить гру ще цікавішою. Така бізі-іграшка чудово розвиває навички через гру.
Особливості:
- яскрава дерев’яна дитяча каталочка;
- розмір: 20.5х16х12
- пальчиковий лабіринт;
- пальчикова гра;
- ксилофон;
- годинник з рухомою стрілкою;
- магнітна риболовля;
- 3 магнітні рибки та жабеня;
- 4 магнітних черв'ячки;
- магнітна вудочка;
- грядка з морквинами;
- 3 ємності для рибок;
- яскравий різноколірний дизайн;
- виконано з дерева;
- безпечна для малечі;
- сприяє розвитку дрібної моторики, координації рухів та логічного мислення.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Діаметр | 205 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 130 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 165 мм |
- Ціна: 1 138 ₴
