
Музичний килимок-ходунки 2в1 (килимок, піаніно, мелодії, ноти, підсвічування, 4 підвіски-брязкальця, в коробці) HX 9201 A
1 534 ₴
1 120 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: HX 9201 A
Ці яскраві ходунки поєднують у собі одразу кілька цікавих активностей для малюка. Конструкція іграшки дозволяє використовувати її і як ходунки, і як килимок. Іграшка допомагає робити перші кроки, підтримуючи дитину та додаючи впевненості під час руху. Різноманітні елементи для гри привертають увагу, заохочують досліджувати та взаємодіяти. Підвісні фігурки та веселе піаніно роблять процес ще цікавішим і динамічнішим.
Особливості:
- розміри: 53х78х43 см;
- 2 в 1: килимок та ходунки;
- піаніно з підсвічуванням;
- піаніно може програвати як окремі ноти, так і цілі мелодії;
- піаніно може бути як частиною конструкції, так і використовуватися як окрема іграшка;
- піаніно працює від 3 батарейок типу “АА” (не включені);
- 4 підвіски-брязкальця;
- яскравий принт на килимку;
- розбірна конструкція.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 43 см |
| Довжина | 78 см |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 53 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 295 мм |
| Довжина упаковки | 485 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 148 мм |
- Ціна: 1 120 ₴


