
Музичний килимок-ходунки 2в1 (килимок, піаніно, мелодії, ноти, барабан, пальчикові ігри, підсвічування, 4 підвіски) HX 9203 A
1 534 ₴
1 120 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: HX 9203 A
Ці яскраві ходунки поєднують у собі одразу кілька цікавих активностей для малюка. Конструкція іграшки дозволяє використовувати її і як ходунки, і як килимок. Іграшка допомагає робити перші кроки, підтримуючи дитину та додаючи впевненості під час руху. Різноманітні елементи для гри привертають увагу, заохочують досліджувати та взаємодіяти. Підвісні фігурки та веселе піаніно роблять процес ще цікавішим і динамічнішим.
Особливості:
- розміри: 75х80х43 см;
- 2 в 1: килимок та ходунки;
- піаніно працює від 3 батарейок типу “АА” (не включені);
- піаніно з підсвічуванням;
- піаніно може програвати як окремі ноти, так і цілі мелодії, також на піаніно є кнопка, яка відповідає за барабани;
- піаніно може бути як частиною конструкції, так і використовуватися як окрема іграшка;
- пальчикові ігри на піаніно;
- 4 підвіски: 2 брязкальця, 1 м’яке брязкальце, 1 м’яка підвіска із пискавкою;
- яскравий принт на килимку;
- розбірна конструкція.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 43 см |
| Довжина | 75 см |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 80 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 295 мм |
| Довжина упаковки | 485 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 148 мм |
- Ціна: 1 120 ₴

