
Масляний обігрівач з дуйкою Nikura (11 секцій, потужність 2000 Вт + 500 Вт вентилятор, в коробці) 16894
2 512 ₴
1 884 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: 16894 P
Масляний обігрівач Nikura 16894, 11 секцій 2500Вт – відрізняється надійністю і низьким рівнем шуму!
Завдяки регульованому термостату масляний радіатор дає можливість контролювати температуру в приміщенні в будь-який час доби. У нижній частині корпусу на спеціальних кронштейнах встановлені роликові коліщатка для зручного переміщення приладу з однієї кімнати в іншу.
Масляний радіатор є універсальним засобом обігріву кімнати, ефективною заміною стандартних батарей.
Особливості:
- вбудований вентилятор на передній панелі;
- площа обслуговування кв. м – 25 кв.м;
- час безперервної роботи – 24 год.;
- потужність, 2000 Вт + 500 Вт (вентилятор);
- кількість секцій – 11;
- управління – механічне;
- кількість режимів обігріву – 3.
Розмір:
- довжина: 45 см;
- ширина з колесами 23 см;
- висота: 62 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 620 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Коліщата | Так |
| Потужність тепловентилятора | 500 Вт |
| Ручка для перенесення | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Основні | |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість секцій | 11 шт. |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
- Ціна: 1 884 ₴

