
-29%
Розвиваюча іграшка Сова-казкарка TK Group (укр. озвучування, 14 казок, 2 пісні, підсвічування крилець, 2 режими гучності) 42713
400 ₴
284 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 42713
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мудра сова кличе маленьких розумників до цілого світу історій! Варто лише натиснути кнопочку, і вона заговорить лагідним голосом, розповідаючи цікаві казки та співаючи чарівні пісеньки. А коли її крильця загоряються яскравим світлом, починається справжня казкова вистава!
Особливості:
- ОЗВУЧУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ;
- 14 казок;
- 2 пісні;
- підсвічування крилець;
- 2 режими гучності;
- висота сови 14 см;
- працює від 2-х батарейок АА (не додано).
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Group |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 182 мм |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 53 мм |
- Ціна: 284 ₴
