
-29%
Розвиваюча музична іграшка Навушники (музика, звуки, сміх, підсвічування, обертові елементи з тріскачкою, в коробці) 6671
393 ₴
279 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 6671
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскраві іграшкові навушники стануть цікавою розвивальною іграшкою для малюка. Вони мають приємний дизайн та великі елементи, які зручно тримати маленькими руками. Підсвічування та музичні ефекти роблять гру ще більш захопливою. Іграшка сприяє розвитку слухового сприйняття та дрібної моторики.
Особливості:
- розвивальна іграшка у вигляді навушників;
- розмір: 15х7х13 см;
- музичні ефекти;
- підсвічування;
- світлозвукові ефекти працюють від 2х батарейок ААА (в комплект не входять);
- обертові елементи з тріскачкою;
- зручна форма для маленьких рук;
- яскравий дизайн;
- для дітей від 6 місяців.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 6 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 170 мм |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 85 мм |
- Ціна: 279 ₴


