
-29%
Музична іграшка Черепашка (підсвічування, музика, колесо вільного ходу, тримає м’яч у повітрі, в коробці) FW 338-3 A
399 ₴
283 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: FW 338-3 A
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична черепашка стане яскравим другом для активних ігор малюка. Іграшка рухається, відтворює мелодії та підсвічується, привертаючи увагу дитини з перших секунд. Барвистий панцир із світловими ефектами створює захопливу атмосферу гри. Така черепашка допомагає розвивати координацію рухів, слухове сприйняття та інтерес до дослідження простору.
Особливості:
- чарівна черепашка;
- розмір: 19х16х11 см;
- весела музика;
- підсвічування;
- колесо вільного ходу;
- тримає м’яч у повітрі (2 м’ячі в комплекті);
- рухаються ніжки;
- оминає перешкоди;
- працює від 3х батарейок типу АА (в комплект не входять);
- беззвучний режим.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Довжина упаковки | 195 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 120 мм |
- Ціна: 283 ₴

