
Потяг іграшковий розвиваючий (локомотив, 2 вагони, звуки, підсвічування, геометричний сортер, біопластик, в коробці) 933-831 AM
599 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 933-831 AM
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий потяг із вагончиками стане чудовим доповненням до колекції іграшкового транспорту малюка. Набір поєднує елементи конструктора та класичної гри з поїздом, дозволяючи створювати власні комбінації та сценарії. Потяг має світлові й звукові ефекти, що роблять гру ще більш цікавою та реалістичною. Іграшка виготовлена з екологічного біопластику, безпечного для дітей. Такий набір розвиває уяву, логічне мислення та координацію рухів під час активної гри.
Особливості:
- розміри: 9х47х12 см;
- локомотив і 2 вагони;
- локомотив має світлові та аудіоефекти;
- локомотив працює від батарейок, включених до набору;
- геометричний сортер (5 фігур);
- іграшки виконано з біопластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 18 міс |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 139 мм |
| Довжина упаковки | 501 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 99 мм |
- Ціна: 599 ₴

