
Магнітна риболовля (платформа обертається, мелодія, магнітні вудочки, сачок, рибки, в коробці) 20256
480 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 20256
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна риболовля перетворює гру на захопливу та динамічну розвагу для дітей.
Платформа автоматично обертається, створюючи ефект живого руху та додаючи грі азарту.
Рибки мають магніти, що робить процес ловлі простим і цікавим, а магнітні вудочки допомагають тренувати точність і координацію рухів.
Гра заохочує зосередженість, розвиває дрібну моторику та реакцію, водночас даруючи багато позитивних емоцій.
Особливості:
- платформа обертається;
- весела мелодія;
- місця, на які ставляться рибки, автоматично підіймаються;
- рибки на магнітах;
- магнітні вудочки, сачок;
- відерце для виловлених тварин;
- працює від 3-х батарейок АА (не додано).
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Рибалка |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 480 ₴

