
Розвиваюча дерев'яна іграшка-балансир Кораблик (основа у вигляді корабля, маленькі фігурки морських тваринок) C 75593
506 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 75593
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милий дерев’яний балансир із морськими тваринками перетворює гру на захопливе змагання зі спритності та рівноваги!
Дітям потрібно обережно розміщувати дерев’яні фігурки тваринок на основі у формі корабля, щоб конструкція не похитнулася й не впала.
Кожна тваринка має свій розмір, форму та вагу, тож малюк вчиться прораховувати баланс, тренує уважність і акуратність.
Особливості:
- дерев’яна основа-балансир у вигляді корабля 18х12х2 см;
- різнокольорові фігурки морських тваринок;
- розвиває розуміння балансу та просторового розміщення;
- виконано з міцного та якісного дерева.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Навчальна гра |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 255 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 40 мм |
- Ціна: 506 ₴


