
Розвиваюча дерев'яна іграшка Бізікуб (годинник, пальчикові лабіринти, сортер, слова англійською мовою, в коробці) C 75590
843 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 75590
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей багатофункціональний дерев’яний куб запрошує малюка до світу цікавих завдань та веселих відкриттів! Кожна грань іграшки дарує нову активність: від сортування тваринок і вивчення англійських слів до ігор з пальчиковими лабіринтами та годинником. Дитина з задоволенням досліджуватиме кольори, форми й механізми, а ігровий процес непомітно перетвориться на розвиток важливих навичок.
Особливості:
- розміри куба: 17,5х17,5х14,5;
- яскравий дизайн;
- тренує дрібну моторику та логічне мислення;
- виконано з безпечної деревини;
- сортер з фігурками тварин;
- написи англійською мовою;
- годинник;
- пальчикові лабіринти.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 14.5 см |
| Довжина | 17.5 см |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігрова панель |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 17.5 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 155 мм |
| Довжина упаковки | 185 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 180 мм |
- Ціна: 843 ₴




