
-29%
Розвиваюча дерев'яна іграшка Балансир (основа-тваринка, 20 фігурок, 10 карток, в коробці) C 75591
903 ₴
641 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: C 75591
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милий дерев’яний балансир із фруктами та тваринками перетворює гру на захопливе змагання зі спритності та рівноваги!
Дітям потрібно обережно розміщувати дерев’яні фігурки на основі у формі тварини, щоб конструкція не похитнулася й не впала.
Кожна фігурка має свій розмір, форму та вагу, тож малюк вчиться прораховувати баланс, тренує уважність і акуратність.
Особливості:
- дерев’яна основа-балансир у вигляді кумедної тварини;
- 20 фігурок тваринок, фруктів та інших об’єктів;
- 10 карток;
- розвиває розуміння балансу та просторового розміщення;
- виконано з міцного та якісного дерева.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Навчальна гра |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 160 мм |
- Ціна: 641 ₴




