
-29%
Музична каталка дитяча (ксилофон, клавіші, паличка, в коробці) 858
628 ₴
446 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 858
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця каталка у вигляді кумедного песика поєднує активну гру та перші музичні відкриття.strong> Іграшка легко котиться, заохочуючи малюка рухатися, тягнути її за собою та робити перші впевнені кроки. На спинці розташований ксилофон, на якому можна грати створюючи веселі звуки як паличкою, так і використовуючи клавіші. Така гра розвиває координацію рухів, слухове сприйняття та дрібну моторику. Чудовий варіант для щоденних ігор, що дарує дитині радість і нові навички.
Особливості:
- розміри: 30х12х12 см;
- каталку виконано у вигляді собачки;
- каталка має ксилофон, на якому можна грати як паличкою, так і використовуючи клавіші;
- паличка у комплекті.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Основні | |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 446 ₴

