
-29%
Трансформер Робот-машинка (висота 22 см, зброя, в коробці) 8816-3
690 ₴
490 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 8816-3
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей потужний робот-трансформер стане справжнім героєм у колекції дитини! Іграшка легко перетворюється з машини на робота, даруючи подвійне задоволення від гри. Реалістичний дизайн, зброя та рухомі елементи створюють відчуття справжніх пригод. Такий герой допоможе розвинути уяву, логіку та стане яскравим подарунком для маленького шанувальника техніки.
Особливості:
- робот - трансформер;
- висота: 22 см;
- іграшка перетворюється з машинки на робота і назад;
- високий ступінь деталізації;
- до набору включено зброю для робота.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 220 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Жовтий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 338 мм |
| Довжина упаковки | 276 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 95 мм |
- Ціна: 490 ₴

