
Іграшка-каталка Собачка (мотузочка, гумові накладки на колеса, в коробці) 338
442 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 338
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мила тваринка стане чудовим супутником під час прогулянок і веселих ігор!
Коли малюк тягне каталку за мотузку, вона рухається вперед, викликаючи інтерес і заохочуючи робити нові кроки. Іграшка допомагає розвивати координацію рухів, рівновагу та впевненість під час ходьби.
Особливості:
- колеса з гумовими накладками для тихої та безпечної їзди;
- зручна мотузка для катання;
- рухомі вушка та голова;trong></p>
- рухомі задні колеса; - ефект "підплигування" під час їзди; - яскравий дизайн у вигляді кумедної тваринки; - виготовлена з безпечних матеріалів; - підходить для дітей від 18 місяців.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 18 міс |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 225 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 442 ₴
