
-29%
Логічна гра (дерев`яні кульки, сортер за кольорами, назви цифр англ. мовою, цифри) F 43636
387 ₴
275 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: F 43636
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хапай, сортуй, рахуй! Цей набір перетворить нудну математику на веселу пригоду! Дитина вчитиметься рахувати, сортувати за кольорами та виконувати прості приклади на додавання й віднімання. Усе це весело й водночас корисно — розвиває логіку, дрібну моторику, уважність і сенсорне сприйняття.
Особливості:
- розмір дошки: 22х14,5х1 см;
- дерев’яні кульки;
- цифри;
- сортер за кольорами;
- до набору додано щипці та ложку;
- назви цифр англ. мовою;
- вчить дитину рахувати;
- тренує дрібну моторику та логічне мислення.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 275 ₴

