
Робот на радіокеруванні (підсвітка, звуки, музика, крокує, їздить, регулювання гучності, танцює) J 1062 A
1 420 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: J 1062 A
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей футуристичний робот підкорить серце шанувальника сучасних технологій! Він відтворює динамічну музику, вміє танцювати, крокувати, їздити й має попереду сенсорні датчики. З ним кожна гра перетворюється на космічну пригоду, повне руху, світла та нових відкриттів!
Особливості:
- розмір роботи: 25х13,5х40 см;
- футуристичний дизайн;
- працює від 5 батарейок типу "АА" (до комплекту не додано);
- програмування дій;
- відтворює динамічну музику;
- звуки;
- пульт працює від 2 батарейок типу "АА" (до комплекту не доданий);
- регулювання гучності;
- вміє їздити та крокувати в різні боки;
- спереду має сенсорні датчики;
- підсвітка;
- танцює;
- виготовлене з пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Ширина | 135 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 420 ₴

