
Стілець дитячий зі спинкою No32 Іграша 22160 Салатовий
369 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 22160 P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий стілець зі спинкою виготовлений із натурального дерева та пофарбований нетоксичною фарбою, допоможе створити в дитячій кімнаті зручну атмосферу, зробити повсякденні ігри дитини цікавішими.
Ніжки стільця виготовлені із сосни, а спинка та сидіння — з пофарбованого МДФ. Виріб повністю відповідає всім стандартам якості, що пред'являються до дитячих меблів. Він стійкий завдяки додатковим кріпленням, надійний у використанні.
- Призначений для росту дитини 115-130 см.
- Висота від підлоги до сидіння — 32 см.
- Загальна висота — 62.
- Ширина сидіння — 28 см.
- Матеріал — дерево сосна та МДФ.
Стільчик постачається в розібраному вигляді. Все необхідне для збирання представлене в комплекті.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Игруша |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Наявність спинки | Так |
| Покриття | Емаль |
| Стан | Новий |
| Тип | Стільчик |
| Колір | Салатний |
| Габаритні розміри стільчика | |
| Висота стільчика з урахуванням спинки | 640 мм |
| Глибина стільця | 280 мм |
| Ширина стільчика | 280 мм |
- Ціна: 369 ₴
- Спосіб упаковки: 2034913207

