
Музична іграшка Chicco "Джойстик" (підсвітка, звуки, регулювання гучності) )11162.00
907,95 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 11162.00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
"Джойстик" — перший контролер для малюка зі світловими ефектами та звуками, як у справжнього геймера.
Особливості:
- сприяє розвитку дрібної моторики, зорового сприйняття та координації рухів;
- електронні кнопки активують підсвітку, містять понад 20 мелодій і справжніх звуків відеоігри;
- 2 джойстики легко переміщати вгору-вниз і вліво-вправо;
- через 60 секунд після того, як іграшка не використовується, вона переходить у режим очікування;
- 2 рівні регулювання гучності;
- зручна ергономічна форма для дитячих рук;
- рекомендована для дітей від 6 місяців до 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chicco |
| Країна виробник | Італія |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота упаковки | 210 |
| Довжина упаковки | 180 |
| Тип | Музична іграшка |
| Ширина упаковки | 70 |
- Ціна: 907,95 ₴




