
-10%
Набір для гри з піском "Ведерце Манго" (сито для піску, флюгер, пасочки, лопатка, граблі, машинка) BX1331Z
1 105,56 ₴
995 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: BX1331Z
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для гри з піском і водою Battat - ВЕДЕРЦЕ МАНГО.
Побудуй багато замків із піску з 9 іграшками для пляжу від Battat!
- Відерце з химерною ручкою
- Сіто для піску
- Флюгер
- 3 пасочки
- Лопатка
- Граблі
- Машинка-міні-самоскид
Набір для гри з піском та водою - Ведерце манго Battat подарує дитині багато веселощів, а також допоможе розвинути:
- креативність;
- сенсорику;
- фізичний розвиток.
Ігри на пляжі з Battat - Будь активним. Будь веселим. Будь собою!
Розмір: 25х22х21 см.
Рекомендований вік - 18 місяців до 8 років.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 237 мм |
- Ціна: 995 ₴








