
-29%
Трансформер Тобот DELTATRON (3 машинки, фігурка, світло, звук) Q 1908
723 ₴
513 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: Q 1908
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір з трансформером складається з 3 цікавих іграшок, кожна з яких має свій функціонал та призначення.
Робот трансформер – ключові фігури в наборі. Він дуже рухливий і поєднує у собі безліч приємних кольорів.
Фігурка в наборі виглядає дуже лаконічно, зі зворотного боку обладнана кнопкою, що активує свічення, на грудях персонажа. Ручки та ніжки у нього рухливі.
Також у набір входить геройський амулет, що відтворює звуки та підсвічується.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 105 мм |
- Ціна: 513 ₴
