
-29%
Музичне піаніно "WToys" (музичні ноти, цифри, мелодії, пісні, підсвічування, в коробці) 58367
569 ₴
404 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 58367
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваюча музична іграшка для найменших! і слухове сприйняття малюка та дрібну моторику рук.
Особливості: - піаніно має вигляд забавного паровозика; - яскраве підсвічування; - відтворення музичних нот, цифр, мелодій, пісень; - озвучення українською мовою; - яскравий барвистий дизайн; - зручні для малюків м'які клавіші; - іграшка працює від 3-х батарейок типу АА (не додаються); - піаніно виготовлене з пластику; - розмір іграшки: 22.5х3х16 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WToys |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 404 ₴

