
-29%
Інтерактивна гра Жабі ( звук, підсвічування, автоматичний підйомник, кермо) QB 132 Y
472 ₴
335 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: QB 132 Y
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Весела гра з кульками, яка розвиває такі якості, як швидкість реакції та спритність. Виконана у вигляді грального автомата, всередині якого безперервно рухаються кольорові кульки. Завданням дитини буде зловити якнайбільше кульок за один раз. Під час гри корпус іграшки підсвічується та лунає весела мелодія.
Особливості:
- весела інтерактивна гра з кульками;
- автоматичний підйомник кульок;
- маленьке кермо, що виконує роль джойстика;
- яскраве підсвічування корпусу;
- лунає весела мелодія;
- 4 знімні ніжки;
- працює від 3 батарейок типу АА (у комплект не входять);
- виконана з міцного пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 105 мм |
- Ціна: 335 ₴



