
Мікроскоп дитячий (тримач для телефону, 2 рівні збільшення, підсвічування, аксесуари, 2 зразки) SD 223
527 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: SD 223
Захоплюючі відкриття тепер у твоїх руках!
Досліджуй всі – від листочків до піщинок, роби фото та відео своїх відкриттів та поділися ними з друзями! Ідеальний інструмент для юних дослідників, які мріють зазирнути у світ мікроскопічних чудес.
Завдяки спеціальному утримувачу для телефону можна спостерігати за найдрібнішими деталями прямо на екрані.
Особливості :
- розбірна конструкція;
- тримач для телефону в комплекті;
- підсвічування (працює від 1 батареї "ААА", не додається);
- збільшення 60х, 120х;
- 4 скла для об'єктів дослідження (2 з них з мікропрепаратами);
- розмір: 7х6х13 см;
- регулювання висоти окуляра;
- в комплекті представлена детальна інструкція кольорів.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Мікроскоп |
| Колір | Білий |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 527 ₴

