
Собачка робот інтерактивна (2 кольори, мелодії, підсвічування, ходить) 111-2
419 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 111-2
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Такий футуристичний улюбленець точно насмішить вашу дитину своїми запальними танцями!
Іграшковий робо-пісок не тільки виглядає вражаюче, а й багато вміє. Наприклад, він швидко бігає і вміє навіть танцювати під різні динамічні мелодії . Іграшка має рухливі кінцівки , а також має підсвічування .
Особливості :
- розміри: 16х12х18 см;
- іграшка виконана у вигляді робособаки;
- під час роботи іграшка підсвічується та відтворює динамічні мелодії;
- собачка ходить і рухає вушками;
- іграшка працює від трьох батарейок типу "АА" (не включені до набору).
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Собака |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Ширина | 120 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 228 мм |
| Довжина упаковки | 176 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 127 мм |
- Ціна: 419 ₴



