
Робот-трансформер вантажівка (перетворюється на машинку, аксесуари, висота 22 см) KKR 15
407 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: KKR 15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прекрасний подарунок для кожного шанувальника пригодницьких фільмів! Ці деталізовані моделі не тільки мають багато рухомих елементів, але і можуть трансформуватися в модель машинки. Таким чином, іграшка є багатофункціональною та яскравою. Вона виготовлена з міцного та легкого пластику , тому довго служитиме дитині в її іграх.
Особливості :
-
розміри: 16х6х22 см;
-
робот трансформується на машинку з функціональними колесами;
-
до набору входять дві картки з інформацією про трансформер;
-
до комплекту додані аксесуари для трансформера;
-
іграшка виконана з міцного та легкого пластику.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 60 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 340 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 407 ₴
