
-29%
Сортер дерев'яний (магнітна рибалка, кільця, цифри, продукти) C 67016
467 ₴
332 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: C 67016
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Найкраще піклуватися про розвиток дітей з раннього віку. Ця дерев'яна дошка точно допоможе в навчанні ваших активних малюків: цифри , кольори , продукти , штирі з кільцями – цікава форма, швидке засвоєння.
Крім того, під час гри дитина розвиватиме моторику рук і точність рухів, граючи в магнітну рибалку , освоюватиме основи математики, вирішуючи приклади. Грайте, вигадуйте та розвивайтеся!
Особливості :
- дерев'яна дошка розміром 42.2х15х0.8см;
- магнітна рибалка;
- сортер, цифри, продукти;
- штирі з кільцями;
- вирішуйте приклади, для цього є необхідні знаки;
- сприяє засвоєнню кольорів та вивченню математики;
- розвиває моторику рук та точність рухів;
- іграшка виготовлена з міцного дерева, здатного витримувати активне використання.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 430 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 422 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 332 ₴
