
Машинка Фарго вантажівка з бочонками "BAMSIC" 3685
513 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 3685
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка Фарго стане чудовим посібником для маленького хлопчика, який допоможе йому вивчити принцип роботи техніки, а також розвинути нові пізнавальні навички.
У комплекті з машинкою йдуть барильця, які малюк буде в ній перевозити.
Розміри/габарити
- довжина (см): 48 см
- ширина (см): 17 см
- висота (см): 20 см
Розмір упаковки: 48 см × 17 см × 20 см
Упаковка: Мережа
Вік: від 2 років
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бамсик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Упаковка | Сітка |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 513 ₴


