
Бізіборд (підсвічування, 7 перемикачів, викрутка, на батарейках, в коробці) C 61732
920 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 61732
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваюча дошка для найменших, яка познайомить малюків зі світлом. Бізіборд включає безліч маленьких лампочок, які потрібно включити за допомогою перемикачів. Кольорове підсвічування легко привабить малюка та допоможе розвинути дрібну моторику ручок. Бізіборд виконаний з натурального дерева та має компактні розміри.
Особливості:
- дошка, що розвиває, для найменших;
- головна тематика бізіборду – світло;
- 7 різних перемикачів;
- працює від 2 батарейок типу ААА (у комплект не входять;
- в комплект входить викрутка;
- виконаний з деревини.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Бізіборд |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 55 мм |
| Довжина упаковки | 185 мм |
| Ширина упакування | 140 мм |
- Ціна: 920 ₴
