
-29%
Іграшка розвиваюча "Funny train" Tigres (23 елементи, у сітці) 39771
468 ₴
332 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 39771
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка, що розвиває "Funny train" 39771 від "Tigres" призначена для найменших.
Підстава виконана у формі поїзда і складається з двох вагонів. Перша частина має стрижень на який малюк повинен нанизувати різнокольорові кільця, а на другій розташовується ведмедик-пожежник зі сходами.
Колірне рішення не тільки приємне для очей, але допоможе дитині розвинути сенсорно-зорову координацію, а знімні деталі – розвинути дрібну моторику рук, уважність та інтелект.
Іграшка виконана з первинного пластику, повністю безпечного для малюка.
Паровозик призначений для дітей віком від 1 року. Складається з 23 елементів.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Упаковка | Сітка |
| Ширина упакування | 180 мм |
- Ціна: 332 ₴
