
Дитяча машинка Самоскид Truck Tigres (відкидний кузов, у сітці) 39398
606 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 39398
Потужний самоскид truck 39398 від виробника Tigres стане незамінною машинкою в автопарку маленького будівельника! Адже дана модель точно передає основні конструкційні характеристики спецтехніки. По всьому корпусу розташовані литі елементи декору, які доповнюють загальний вигляд машини спеціального призначення. Великий та місткий кузов обладнаний відкидним бортом для того, щоб дитині було легко та зручно розвантажувати будівельні матеріали. Також на бампері є спеціальний отвір для ниточки , таким чином машинка самоскид трансформується в оригінальну каталочку на коліщатках. Машинка виготовлена з легкої міцної пластмаси, стійкої до погодних умов.
Тому вона відмінно підходить для використання як удома, так і на вулиці.
Габарити самоскида – 39х19х25 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Упаковка | Сітка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 390 мм |
- Ціна: 606 ₴
