
Машинка "Авто Експерт" (3 кольори, 1:32, світло, звук, інерція, відчиняються двері, багажник) 81322
592 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 81322
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія металевих машин «Авто Експерт» від виробника TK Union Group готова представити сучасні, покращені та високо деталізовані моделі в масштабі 1:32.
Унікальна колекція поєднує в собі опрацьовану конструкцію, сучасні ефекти та потужний інерційний механізм.
Кожна машинка є прототипом реально існуючої моделі, тому в точності імітує її стиль і характер.
Особливості моделі:
- масштаб 1:32;
- повна деталізація конструкції;
- інерційний механізм;
- двері, що відкриваються;
- підсвічування фар;
– реалістичні звуки.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 592 ₴
