
Спецтехніка трактор "ORION" (піднімається та опускається ківш) 986
539 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 986
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця іграшка дозволяє малюкам розвивати уяву, адже з такою незвичайною спецтехнікою відкривається величезний простір для різних сюжетно-рольових ігор. Карапуза зацікавить трактор ще й тому, що він яскравий і цікавий. У нього піднімається і опускається ківш, що робить його роботу ще більш реалістичною.
Іграшка виготовлена з високоякісної пластмаси.
Розміри/габарити
- довжина (см): 54 см
- ширина (см): 28 см
- висота (см): 25 см
Розмір упаковки: 56 см × 26 см × 23 см
Упаковка: Мережа
Вік: від 1 років
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Трактор |
| Упаковка | Сітка |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 280 мм |
- Ціна: 539 ₴
