
Трансформер автобот Бамлбі (аксесуари) W 8826 A
1 040 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: W 8826 A
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужні автоботи вже ціле століття ведуть протистояння між добром та злом! Трансформер W 8826 A готовий очолити світлу сторону та перемогти темряву. Стильний робот виглядає могутнім солдатом, який вмить перетворюється на яскравий автомобіль . А для збільшення бойової сили в наборі можна знайти деталізовані аксесуари. Вирушайте в незабутні пригоди разом із трансформером і робіть справедливість!
Особливості:
- стильний дизайн улюблених героїв дитячих фільмів про роботи;
- яскраве забарвлення транспорту з намальованими зображеннями;
- високоточна деталізація поверхні іграшки;
- легко провертаються кінцівки автобота;
- потужні аксесуари;
- стане родзинкою у вашій колекції іграшок;
- допоможе відтворити всі незабутні та гостросюжетні ігри.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 125 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 410 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 145 мм |
- Ціна: 1 040 ₴


